O mně


Jsem odmalička sportovec tělem i duší. Prožila jsem nádherných pět let se závodní atletikou, která mě velmi zformovala, ale až několik let po ukončení atletické kariéry jsem objevila jógu. Z první lekce jsem šla úplně vyvalená, že to není žádné povalování po podložce, ale sakra atletický trénink! Oči mi zářily a střed těla byl pevný, páteř vytažená, úsměv na tváři. I přes velké nadšení, kdyby mi tehdy někdo řekl, že budu jógu učit, klepala bych si na čelo. Ale stalo se…

V červnu roku 2019 jsem úspěšně dokončila 200 hodinový kurz instruktora hatha jógy, který jsem ve stejném roce rozšířila o lektorství hormonální jógy pro ženy podle Dinah Rodrigues.

Pomalu jsem začala předcvičovat hatha jógu v práci a otevřel se mi nový svět. Jako bych dostala další dimenzi, kde se můžu realizovat, kde můžu předávat to nejlepší ze sebe, kde se potkávají stejně naladění lidé. Miluji společný dech a energii každé lekce.

Jóga pro mě není dogma, je to cesta, se všemi zatáčkami a výmoly, ale hlavně se sluncem nad hlavou, radostí, přijetím a pokorou.

Moc se těším na viděnou!

S láskou,
Blanka

Blanka Pazour - lektorka jógy
Blanka Pazour - lektorka jógy
Blanka Pazour - lektorka jógy